TOP kvalita a cena ! Bazénové príslušenstvo pre murované a ostatné bazény

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

CTX-51odvápňovač

Chémia a úprava vody

‹‹‹ návrat hlavná stránka, chémia a úprava vody                             

Čistič, odvápňovač CTX-51
odvápňovač na bazen

Čistič, odvápňovač CTX-51
1/5L /1000 ml
prípravok k odstráneniu vápenných usadenínExtra účinný prípravok k odstráneniu vápenných usadenín (pri vypustenom bazéne).
Používať v neriedenom stave.

balenie: 1 liter / 1000 ml
balenie: 5 litrov / 5000 ml

balenie 1l. cena 12,-
skladom / do 24hod. u vás

balenie 5l. cena 39,-
dodanie do 2-5 dní

Špecifikácia:
CTX-51 prípravok k ostráneniu vápenatých usadenín.
Čistiaci a odmastňovací prostriedok určený špeciálne k odstráneniu vápenatých usadenín, organických zbytkov a minerálnych sedimentov, ktoré sa časom vytvárajú na stenách bazénu. CTX 51 je ľahko použiteľný pre akýkoľvek povrch; betón, železo, nerez, natreté plochy, kovy, sklo, obkladačky, plast a pod. Prípravok obsahuje 25 % kyseliny chlorovodíkovej.

Návod na použitie:

V koncentrovanej forme nanášajte CTX-51 na čistené plochy a dobre roztierajte. Prípravok nechajte pôsobiť asi pol hodiny a potom opláchnite veľkým množstvom vody. Pokiaľ sa všetky vápenaté usadeniny nerozpustily, je potrebné postup opakovať. Na miestach, kde je najviac usadenín, je vhodné použiť k čisteniu kartáč. V prípade potreby je možné použiť rozprašovač, ktorý však nesmie tvoriť jemnú mlhu, aby nehrozilo nebezpečie vdýchnutia tejto látky. Spotreba prípravku je 20 litrov na bazén o objemu 100 m3. Prípravok sa nesmie dostať do bazénovej vody.


Odporúčanie: pred vlastným čistením bazénu postriekajte všetky steny vodou po vyčistení bazénu prípravkom CTX-51 opláchnite všetky ošetrené miesta väčším množstvom vody, aby sa dokonale odstránili všetky zvyšky prípravku pokiaľ sa vykonáva čistenie v otvorenom bazéne, nepracujte na priamom slnečnom žiarení a nenechajte prípravok zaschnúť pri prvej aplikácii používajte prípravok vždy v neriedenej forme.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky